Privatumo politika ir slapukų naudojimo tvarka

paruošta vadovaujantis, 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo, nuostatomis.

Bendrosios nuostatos

Ši privatumo politika reglamentuoja santykius tarp UAB Mačių medelynas (toliau – Bendrovė) ir fizinio ar juridinio asmens, kaip duomenų subjekto (toliau – Asmuo), kurie atsiranda tvarkant Asmens duomenis automatiniu būdu bendrovės puslapyje www.maciumedelynas.lt (toliau – Svetainė);

1. Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html . Taip pat slapukus naudoja ir kiti svetainėje veikiantys paslaugų tiekėjai: facebook.com; google.com; www.gstatic.com; cloudflare.com; doubleclick.net; youtube.com – užtikrinantys pateikiamo turinio veikimą, renkantys statistiką apie vartotojo elgesį svetainėje ir kt. Mes nesame atsakingi už jų kaupiamą informaciją. Su jų privatumo politikomis galite susipažinti apsilankę jų tinklapiuose.  Visada su jomis galite nesutikti ir neleisti naudoti slapukų savo interneto naršyklės nustatymuose. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
• trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Politikos pakeitimai
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

6. Slapukų naudojimo tvarka

6.1. Bendrovės svetainėje pasirinkdami ir pažymėdami sutikimą (“Sutinku”), dėl slapukų naudojimo, bei toliau tęsdami naršymą svetainėje, patvirtinate, kad susipažinote su šia tvarka ir sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašyta informacija (slapukai, angl. “cookies”), kurių pagalba galėsime pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje.

6.2. Slapukų pagalba, Jūsų duomenis naudosime atpažindami Jus:

6.2.1.kaip ankstesnį svetainės naudotoją;

6.2.2. rinkdami svetainės lankomumo statistiką;

6.2.3. kad galėtume teikti jums paslaugas, pasiūlymus, informaciją ir reklamą, susijusią su įmonės veikla;

6.2.4. kad galėtumėte naršyti keliuose puslapiuose vienu metu, pakartotinai neįvesdami slaptažodžio mūsų tinklapyje;

6.2.5. kad galėtume laikinai stebėti Jūsų veiksmus mūsų tinklapyje;

6.2.6. kad galėtume nustatyti, ar į mūsų tinklalapį atėjote spustelėję reklamjuostę ar iš susijusio tinklalapio;

6.2.7. kad galėtume pateikti jums aktualios informacijos apie papildomus tinklalapius;

6.2.8. kad galėtumėme pritaikyti tinklalapio turinį Jūsų poreikiams ir padėti Jums vykdyti operacijas bei peržiūrėti paskyros informaciją.

6.3. Jūsų sutikimu gautą informaciją dalinamės su savo socialinių tinklų, reklamos ir analitikos partneriais, kurie gali sujungti ją su kita informacija, kurią jūs patys minėtiems partneriams pateikėte arba jie surinko jums naudojantis jų paslaugomis.

6.4. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus.

6.5. Turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos ir galbūt negalėsite užbaigti operacijos.

6.6. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

6.7. Visos šiuolaikinės interneto naršyklės leidžia keisti slapukų nustatymus. Paprastai šiuos nustatymus galite rasti savo naršyklės „parinkčių“ arba „pasirinkimų“ (angl., Settings, Internet Options ir pan.) meniu.

6.9. Jūs turite teisę bet kada keisti ir/ar atnaujinti pateiktą informaciją pranešdami apie tai adresu info@maciumedelynas.lt arba telefonu +370 600 99 59 2.

7. Taisyklių keitimas ir baigiamosios nuostatos

7.1. UAB Mačių medelynas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami interneto svetainėje.

7.2. Dėl galimai neteisėtų Bendrovės veiksmų ar neveikimo, kuriais buvo pažeistos Jūsų teisės į duomenų saugumą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (adresas A. Juozapavičiaus g. 6, Vilnius).

7.3. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.