Didelių medžių auginimas

Specializuojamės didelių medžių ir krūmų auginime. Turime apie 15-25 metų amžiaus ir 2-7 metrų aukščio spygliuočių ir lapuočių su specialiai suformuota laja ir šaknimis. Tai didelės paprastosios bei kalninės pušys, balzaminiai ir korėjiniai kėniai, maumedžiai, įvairios eglės, ąžuolai, kaštonai, liepos, klevai ir kt. augalai. Siūlome didelį pasirinkimą (apie 200vnt.) formuotų “sodo bonsai” niwaki stiliaus kalninių pušų.

 

 

Tiktai kokybiški augalai!

Didelių medžių sodinimas padeda greičiau pamatyti norimą sklypo apželdinimo rezultatą, suteikia brandžios ir solidžios gyvenamosios aplinkos įspūdį. Dideli dekoratyviniai augalai pateikiami klientui su medelyne kruopščiai suformuota šaknų sistema, kuri užtikrina lengvą tokių augalų prigijimą. Sodinimui paruošti spygliuočiai ir lapuočiai yra perkeliami su dideliu žemės gumulu (šaknys aprišamos specialia medžiaga) ir supakuojamos specialiu vielos tinklu.

 

Sodinimas ir priežiūra

Esant poreikiui rekomenduojame patyrusius didelių augalų sodintojus. Dideli medžiai iš medelyno į sodinimo vietą transportuojami suguldyti, apsaugant juos nuo mechaninių pažeidimų pervežimo metu. Persodintas augalas paliejamas bei gerai įtvirtinamas kuolais ar/ir atotampomis. Svarbu stebėti augalų prigijimą pirmaisiais metais: pakankamas ir tinkamas laistymas, bene pagrindinė priemonė, padėsianti medžiui lengviau prigyti ir džiuginti dar ilgus metus.