Kalėdinės eglutės keliasi į internetą

posted in: Kita | 0

Vis daugiau pardavėjų kalėdines eglutes siūlo įsigyti internetu. Pavyzdžiui, pernai eglučių prekybai naudojęs socialinį tinklą „Facebook“, šiemet E. ir A. Mačių medelynas įkūrė ir elektroninę parduotuvę. Rinkos senbuviai – miškų atsodinimo bendrovė „Skogran“ – patvirtina: norinčių pirkti gyvą eglutę internetu – vis daugiau.

Pastebėjome, kad žmonės yra įpratę pirkti Kalėdų medelius gatvėje, tačiau mes prekiaujame tik vienoje vietoje Kaune bei savo medelyne, tad nėra būdų pasiekti daugiabučių gyventojus, kurie neatvažiuoja iki prekybos vietos ar medelyno. Mūsų eglutės yra formuotos ir kiekviena atrodo labai panaši į nufotografuotąją, taip ir kilo mintis jomis prekiauti internetu“, – kalbėjo šeimos verslui, E. ir A. Mačių medelynui, atstovaujanti Rūta Baltušienė.

Medelynas šiemet sukūrė e-parduotuvę Kaledueglutes.lt, tiesa, prekes iš jos kol kas galima užsisakyti tik Kaune. Jeigu prekyba augs, planuojama plėstis ir į kitus miestus. Bendrovė internetu prekiauja tik eglutėmis vazonuose. „Eglutes internetu perka ne tik bendrovės, bet ir žmonės. Nors dar liko nemažai laiko eglutei įsigyti ir pasipuošti, jau pastebime, kad prekyba neblogai vyksta ir pirmosiomis gruodžio dienomis“, – kalbėjo R. Baltušienė.

Toliau skaitykite:

 

Erika Fuks, www.DELFI.lt 2014 m. gruodžio 3 d.